255 tyś. dofinansowania na zakup systemu ERP | DPS Software Biznes
Ciasteczka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej

Dofinansowania, Promocje

Dofinansowanie do 255 tyś. zł na zakup systemu ERP – skorzystaj z bonu na cyfryzację

Bon na cyfryzacje to inicjatywa, której głównym celem jest wsparcie przedsiębiorców planujących wdrożenie w swojej firmie nowych bądź ulepszonych procesów z wykorzystaniem technologii cyfrowej. Dofinansowanie powstało w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, a jego łączna pula wynosi 110 milionów złotych. Pozyskane w ramach dofinansowania środki to szansa na pełną cyfryzację przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie oferowanego przez DPS Software oprogramowania na atrakcyjnych warunkach.

Bon na cyfryzację – jak uzyskać?

Bon na cyfryzację skierowany jest do wszystkich firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które planują zakup i wdrożenie rozwiązań służących do cyfryzacji procesów zachodzących w organizacji. Główną ideą przyświecającą inicjatywie jest stworzenie odpowiednich warunków, które zapewnią skuteczne funkcjonowanie biznesu w przypadku wystąpienia chorób zakaźnych, ze szczególnym uwzględnieniem pandemii COVID-19.

Fundusz, mając na względzie ubiegłoroczne doświadczenia, ma zapobiec potencjalnym kryzysom gospodarczym poprzez dofinansowanie zakupu oprogramowania i infrastruktury informatycznej, umożliwiającej w razie konieczności sprawne przejście na model pracy zdalnej lub hybrydowej.

Aby skorzystać z dofinansowania w postaci bonu na cyfryzację należy zgłosić projekt, który przewiduje wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach dofinansowania realizowane mogą być następujące inwestycje:

 • Zakup usług programistycznych lub/i zakupu oprogramowania gotowego, w tym formie licencji (z wyłączeniem standardowego oprogramowania biurowego lub księgowego), które przeznaczone będzie do opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego
 • zakup usług programistycznych lub/i zakupu oprogramowania gotowego, w tym formie licencji (z wyłączeniem standardowego oprogramowania biurowego lub księgowego), które przeznaczone będzie do opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego
 • Zakup środków trwałych, z uwzględnieniem maszyn i urządzeń, sprzętu informatycznego oraz usług doradczych i szkoleniowych

  Skorzystaj z dofinansowania

  Bon na cyfryzację – najważniejsze informacje

  bon-na-cyfryzacje-termin-skladania-wnioskow Start możliwości składania wniosków: 20.09.2021

  Koniec możliwości składania wniosków: 20.10.2021

  Łączna pula przeznaczonych środków na program: 110 mln. zł.

  Minimalna wartość projektu: 60 tyś. zł.

  Maksymalna wartość projektu: 300 tyś zł.

  Maksymalny poziom dofinansowania: 85% wartości inwestycji

  Minimalny wymagany wkład własny: 15% wartości inwestycji

  Bon na cyfryzacje w DPS Software Biznes

  Oferta oraz usługi świadczone przez firmę DPS Software Biznes w pełni spełniają kryteria dofinansowania w postaci bonu na cyfryzację. Asortyment rozwiązań informatycznych pozwala na cyfryzację niemal wszystkich zachodzących w firmie procesów.

   

   

  W portfolio DPS Software Biznes znajdują się systemy klasy ERP od wiodących na polskim rynku producentów, rozwiązania do cyfryzacji obiegu dokumentów (DMS) oraz szereg narzędzi wspierających proces produkcji: od projektowania 2D i 3D (CAD), wytwarzania (CAM), wykonywania analiz inżynierskich (CAE), aż po zarządzanie dokumentacją produktową (PDM).

  Poza oprogramowaniem, asortyment DPS Software to również specjalistyczne stacje robocze dla inżynierów oraz wyjątkowo funkcjonalne drukarki 3D i pozwalające na stosowanie inżynierii odwrotnej skanery 3D.

   

   

  DPS Software to autor wielu innowacyjnych integracji między środowiskami informatycznymi, wśród których warto wymienić dwutorową integrację dowolnego systemu ERP z oprogramowaniem SOLIDWORKS PDM oraz integrację między dowolnym systemem  ERP a oprogramowaniem do cyfrowego obiegu dokumentów DocuWare, które pozwala na całkowite wyeliminowanie papierowych dokumentów z firmy, zastępując je ich cyfrowymi odpowiednikami.

   

  Nagranie zrealizowano podczas eDPS Biznes Forum 2021

  Od ponad 20 lat pomagamy w procesie cyfryzacji przedsiębiorstw

  DPS Software to wiodący dostawca produktów i usług informatycznych na polskim rynku. Firma jest pierwszym i największym w Polsce autoryzowanym dostawcą systemu SOLIDWORKS. O renomie DPS Software świadczy status Złotego Partnera marki Symfonia oraz Złotego Partnera marki DocuWare.

  Ponad 20 letnie doświadczenie w cyfryzacji polskich przedsiębiorstw oraz szeroki asortyment proponowanych rozwiązań informatycznych, doradczych i szkoleniowych stawia firmę DPS Software wśród największych graczy na polskim rynku IT.

  Skorzystaj z dofinansowania

   

  Skontaktuj się z nami

  Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

  Przejdź do kontaktu