2 miliony dofinansowania na system ERP | DPS Software Biznes
Ciasteczka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej

Dofinansowania, Promocje

2 miliony dofinansowania na zakup systemu ERP #optymizuj

Marka Symfonia, w związku z akcją promocyjną #optymizuj, która kierowana jest przede wszystkim do firm dotkniętych konsekwencjami pandemii koronawirusa, postanowiła przeznaczyć 2 miliony złotych na dofinansowanie zakupu oprogramowania Symfonia ERP. DPS Software, jako złoty partner marki Symfonia, dołącza do #akcjaoptymizacja. Pomożemy Ci przejść przez proces transformacji cyfrowej Twojej firmy – wybierz doświadczonego partnera, który od ponad 20 lat dostarcza oprogramowanie IT polskim przedsiębiorcom.

Dofinansowanie na zakup systemu ERP – dla kogo?

#akcjaoptymizacja, w ramach której marka Symfonia przeznacza 2 miliony złotych na zakup systemu ERP, kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zrobić odważny krok w stronę cyfryzacji firmy. Promocja na oprogramowanie Symfonia obejmuje 3 obszary: finansowo-księgowy, kadrowy oraz handlowy wraz z rozwiązaniami dedykowanymi branży e-commerce.

Dofinansowanie ERP – dlaczego warto?

Zakup systemu ERP w ramach promocji #optymizuj to szereg korzyści dla przedsiębiorstwa. Poza możliwością zakupu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na korzystnych warunkach, #akcjaoptymizacja to przede wszystkim bezpieczna inwestycja w cyfryzację. Marka Symfonia, zważając na trudną sytuację wielu przedsiębiorstw w Polsce, przygotowała specjalne warunki wsparcia dla biznesu:

 • W przypadku problemów finansowych firmy producent zapewnia możliwość odroczenia płatności nawet na okres 9 miesięcy
 • W przypadku spadku przychodów firmy o 50% przedsiębiorcy korzystający z promocji dostają możliwość rezygnacji z subskrypcji wraz ze zwrotem nadpłaconych środków

Jak skorzystać z dofinansowania na system ERP

Z dofinansowania na system ERP skorzystać może każdy przedsiębiorca, który chce usprawnić zarządzanie w trzech obszarach swojego przedsiębiorstwa:

Skorzystaj z dofinansowania


  Dofinansowanie na system ERP – jak dostać?

  Przygotowane przez markę Symfonia wsparcie dla przedsiębiorców dzieli się na 3 główne obszary, które poza samym zakupem. wspierają klienta m.i.n we wdrożeniu oprogramowania oraz pozyskaniu środków na jego zakup.

  Bon cyfryzacyjny – dofinansowanie zakupu oprogramowania ERP

  Bon cyfryzacyjny to to specjalna promocja na system ERP, która pozwala na zakup oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem w atrakcyjnej cenie. Promocja dotyczy następujących modułów oprogramowania Symfonia ERP

  Kadry i Płace

  Przy zakupie narzędzi do miękkiego HR Symfonia e-Pracownik lub Symfonia HRCloud, otrzymasz od 1`do 3 stanowisk Symfonia Kadry i Płace

   

  Symfonia Kadry i Płace to kompletny, zgodny z przepisami prawa kadrowego i bieżąco aktualizowany ekosystem, który pozwala na skuteczne zarządzanie pracownikami. Oprogramowanie pozwala na pełną ewidencję danych pracowników – od rozpoczęcia ich umowy aż do jej zakończenia oraz wspiera w pełni zgodne z przepisami polskiego prawa e-teczki pracownicze. Ponadto, Symfonia Kadry i Płace pozwala na rozliczanie wynagrodzeń oraz ich księgowanie.

  Poznaj pełną funkcjonalność
   

  Handel i magazyn dla rynku e-commerce

  Przy zakupie narzędzia do integracji dowolnej platformy e-commerce z systemem Symfonia ERP otrzymasz od 1 do 3 stanowisk Symfonia Handel i Magazyn

   

  Symfonia Handel i Magazyn to rozwiązanie, które usprawnia zarządzanie procesem sprzedaży oraz magazynowania. Oprogramowanie pozwala na konfigurację rozbudowanych mechanizmów rozliczeń z kontrahentami i zapewnia pełną zgodność z aktualnymi przepisami prawa handlowego. Rozszerzenie mobilny magazyn pozwala zadbać o elastyczność gospodarki magazynowej, a mobilny handel zwiększy efektywność pracy handlowców terenowych.

  Zwiększ efektywność sprzedaży

  Finanse i Księgowość

  Przy zakupie Symfonia Obieg Dokumentów lub Symfonia Biuro Rachunkowe Online otrzymujesz od 1 do 3 stanowisk Symfonia Finanse i Księgowość

  Marka Symfonia zadebiutowała na rynku oprogramowania księgowego 25 lat temu, tworząc pierwszy w pełni powszechny, pracujący w środowisku MS Windows system finansowo-księgowy. Symfonia Finanse i Księgowość po dziś jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań w tym sektorze. Oprogramowanie pozwala na obsługę pełnej księgowości z poziomu jednego okna dialogowego.

  Narzędzie do pełnej księgowości
   

  Bon instalacyjny – dofinansowanie wdrożenia systemu ERP

  Poza samym zakupem oprogramowania, Symfonia ERP wspiera polskich przedsiębiorców w jego wdrożeniu. Bon instalacyjny to promocja, która umożliwia rozpoczęcie pracy z Symfonia ERP w korzystnej cenie.

  Kup jeden z objętych promocją modułów oprogramowania Symfonia ERP z gwarancją podstawową i otrzymaj od 2 do 7 godzin bezpłatnego wsparcia w zainstalowaniu i skonfigurowaniu jednego stanowiska zakupionego programu. Do każdego kolejnego stanowiska otrzymasz usługi w atrakcyjnych cenach: już od 199 zł za godzinę.

  Leasing oprogramowania ERP – jak pozyskać fundusze?

  Symfonia w ramach akcji #optymizacja wspiera polskich przedsiębiorców w pozyskaniu środków na cyfryzację wybranych obszarów firmy. Kupując jeden z produktów objętych promocją, możesz uzyskać ofertę leasingu, tak aby inwestycja w cyfryzację Twojej firmy nie była dla Ciebie wyzwaniem finansowym.

  Dofinansowanie na system ERP w DPS Software   Skontaktuj się z nami

   Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

   Przejdź do kontaktu