Symfonia ERP - roadshow dla produkcji | DPS Software Biznes
Ciasteczka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej

Bez kategorii

Zapraszamy na Roadshow Produkcyjny 2019!

Poznaj pełną gamę rozwiązań dla firm produkcyjnych – począwszy od projektu i dokumentacji, poprzez procesy biznesowe, takie jak zarządzanie sprzedażą, magazynem, kadrami czy finansami, skończywszy na zarządzaniu produkcją.

Podczas naszego Roadshow zobaczysz kompletny proces powstania produktu, realizowany w firmie produkcyjnej. Rozpoczniemy od projektu oraz importu/eksportu indeksów oraz list materiałowych.

Dowiesz się w jaki sposób Twoje rozwiązanie CAD, takie jak SOLIDWORKS. Solid Edge czy Autodesk Inventor, może zostać powiązane z systemem ERP oraz jak sprawnie zarządzać dokumentacją projektową.

Kolejnym krokiem będzie poznanie kompletnych rozwiązań Sage Symfonia ERP w zakresie zarządzania magazynem, sprzedażą oraz produkcją. Cały pokaz będzie przygotowany zarówno z perspektywy pracownika/operatora, który obsługuje jedynie poszczególne elementy procesów, jak i dyrektora czy prezesa – który powinien mieć natychmiastowy dostęp raportów Business Inteligence, w celu diagnozy sytuacji finansowej firmy, sprawdzenia rentowności danych klientów czy zleceń produkcyjnych.

Podczas Roadshow dowiesz się i zobaczysz :

  • jakie są propozycje DPS Software dla nowoczesnych firm produkcyjnych,
  • rozwiązanie SOLIDWORKS PDM, pozwalające na łatwe i bezproblemowe zarządzanie dokumentacją projektową dla takich systemów jak SOLIDWORKS, DRAFTSIGHT, czy Autodesk AutoCAD i Inventor,
  • rozwiązanie ERP+ łączące świat systemów CAD z systemami klasy ERP,
  • portfolio rozwiązań Sage Symfonia ERP, ze szczególnym nastawieniem na procesy odbywające się w branży produkcyjnej, czyli moduły takie jak Handel, Produkcja, Panele Meldunkowe czy Business Inteligence,
  • nowoczesny sprzęt wykorzystywany w firmach produkcyjnych – tablety, kolektory danych, czytniki oraz panele meldunkowe.

W trakcie Roadshow chcielibyśmy również poruszyć ważny temat finansowania inwestycji i opowiedzieć o nowych formach zakupu oprogramowania, takich jak leasing czy subskrypcja licencji, dzięki którym finansowa bariera wejścia w nowy system informatyczny znacząco się obniża.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu