DPS Software - Gazele Biznesu 2020 | DPS Software Biznes
Ciasteczka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej

Bez kategorii

DPS Software laureatem nagrody „Gazele Biznesu”

Z dumą informujemy, że po raz kolejny, 4 raz z rzędu, firma DPS Software znalazła się w gronie laureatów prestiżowego plebiscytu „Gazele Biznesu”, organizowanego przez dziennik „Puls Biznesu”.

Gazele Biznesu – najrzetelniejszy ranking w Polsce

„Gazele Biznesu” to inicjatywa organizowana nieprzerwanie od 2000 roku przez dziennik „Puls Biznesu”. Celem plebiscytu jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Uczestnictwo w rankingu jest całkowicie bezpłatne, a wybór kandydatów opiera się o obiektywne kryteria, takie jak wyniki finansowe w danym roku, czy poziom transparentności firmy. Fakty te czynią „Gazele Biznesu” jednym z najrzetelniejszych rankingów przedsiębiorców w kraju.

DPS Software – Gazele Biznesu 2020

Zgodnie z regulaminem konkursu, „Gazela Biznesu” może trafić do rąk firmy, która działa na rynku co najmniej od 2017 roku, osiąga przychody od 3 do 200 mln zł oraz w okresie ostatnich 3 lat stale zwiększa swoje przychody, nie odnotowując przy tym strat i publikując w sposób transparentny dane finansowe.

2020 to rok, w którym po raz czwarty z rzędu firma DPS Software dołącza do grona laureatów nagrody. W ten sposób udowadniamy, że w pełni zasługujemy na miano pewnego partnera biznesowego, który sprosta każdym wyzwaniom, niezależnie od warunków zewnętrznych. Spółka DPS Software, w trudnym dla wszystkich przedsiębiorstw w kraju okresie związanym z pandemią COVID-19, odnotowała wzrost przychodów na poziomie 21%.

DPS Software – pewny partner, któremu ufają klienci

W ciągu ostatnich 8 lat, firma DPS Software odnotowała wzrost przychodów i zysków o ponad 150%. Fakt ten przekłada się na ciągły rozwój przedsiębiorstwa, czego dowodem jest nie tylko utworzenie nowego, dostarczającego oprogramowanie klasy ERP I DMS działu Rozwiązań dla Biznesu, ale również rozszerzenie działalności spółki o nowe obszary, takie jak druk 3D oraz skanowanie 3D.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu