Symfonia ERP - 25 lecie marki | DPS Software Biznes
Ciasteczka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej

Artykuły

Sage Symfonia ERP – nieprzerwanie od 25 lat na polskim rynku

Oprogramowanie SAGE Symfonia towarzyszy przedsiębiorcom oraz pracownikom w codziennych obowiązkach od 25 lat, skutecznie usprawniając procesy związane z zarządzaniem oraz organizacją pracy. Dlaczego to właśnie rozwiązanie ERP sygnowane logiem marki Sage zdobyło wielką popularność wśród klientów i odniosło tak imponujący sukces na polskim rynku?

SAGE – od przedsiębiorców dla przedsiębiorców

Co wyróżnia Sage na rynku oprogramowania klasy ERP? Marka została stworzona przez przedsiębiorców z myślą o przedsiębiorcach. W praktyce oznacza to pełne zrozumienie potrzeb każdego z klientów, co owocuje dostarczeniem wyjątkowo funkcjonalnego i spełniającego oczekiwania produktu, niezależnie od  wielkości czy branży w jakiej działają przedsiębiorstwa.

Scenariusz rozwoju marki SAGE do złudzenia przypomina drogę jaką pokonują codziennie jej poszczególni klienci. Przedsiębiorstwo zaistniało na rynku jako start-up, kiedy to jego założyciel David Goldman zapragnął automatyzacji procesów wycen druku oraz księgowości w swojej firmie. Goldman, współpracując ze studentami Newcastle University, stworzył oprogramowanie, które z sukcesem potrafiło zarządzać tymi projektami.

sage-symfonia-od-przedsiebiorcow-dla-przedsiebiorcow

David Goldman doszedł do wniosku, że inne przedsiębiorstwa również mogą potrzebować opracowanego przez niego rozwiązania. W 1981 roku stworzył markę Sage i rozpoczął sprzedaż swojego oprogramowania. W 1989 roku firma weszła na Londyńską Giełdę Papierów Wartościowych, rozpoczynając międzynarodową ekspansję. W 2005 roku marka SAGE pojawiła się na polskim rynku. W 2009 roku liczba klientów Sage przekroczyła 7 milionów, co świadczy o jej światowym sukcesie. To grono wciąż rośnie, a marka nieustannie, od 1981 roku, wytycza nowe szlaki i tworzy trendy na światowym rynku oprogramowania ERP.
sage symfonia - ekspansja swiatowa

Dlaczego warto wybrać Sage Symfonia?

W 2005 roku do bogatego katalogu produktów marki Sage dołączyło wyjątkowe, opracowane przez polską firmę informatyczną Matrix.pl S.A oprogramowanie Sage Symfonia. Narzędzie to pozwala na kompleksowe zarządzanie firmą, włączając w to procesy planowania, kierowania oraz nadzorowania. System dostarcza rozwiązania, które są niezbędne w każdym obszarze działalności organizacji, czyniąc pracę w niej bardziej efektywną, szybszą i łatwiejszą.

sage-symfonia-dlaczego-warto

Co wyróżnia Sage Symfonia na rynku oprogramowania ERP?

Główną zaletą, która wyróżnia oprogramowanie Sage Symfonia na polskim rynku, jest jego modułowa budowa. W praktyce oznacza to, że narzędzie można dostosować do potrzeby każdego przedsiębiorstwa, uwzględniając indywidualną organizację procesów pracy, wielkość czy też branżę, w której funkcjonuje. Narzędzie tworzone jest w Polsce, przez co w idealny sposób odpowiada na potrzeby przedsiębiorstw na rodzimym rynku. Sage Symfonia ERP to finanse i księgowość, kadry i płace, gospodarka magazynowa, zarządzanie produkcją oraz wiele, naprawdę wiele innych obszarów w jednym miejscu.

sage-symfoania-erp-moduly

Oprogramowanie Sage Symfonia obchodzi dziś 25 urodziny. Życzymy firmie Sage dalszych sukcesów w rozwoju narzędzia, które każdego dnia usprawnia procesy zarządzania przedsiębiorstwem, czyniąc prowadzenie biznesu w Polsce o wiele łatwiejszym, efektywniejszym i przyjemniejszym.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu