DPS Software najlepszym dostawcą Symfonia ERP | DPS Software Biznes
Ciasteczka

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej

Aktualności

DPS Software ponownie wśród najlepszych dostawców Sage Symfonia ERP

30 października w Łodzi odbył się Sage Business Day, doroczne spotkanie przedstawicieli firmy Sage oraz resellerów tego popularnego oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi, wymiany wiedzy na temat innowacji, najnowszych technologii dla biznesu oraz zmian prawnych dotyczących polskich przedsiębiorców. Podczas wydarzenia wyłaniani są także zwycięzcy konkursu Sage Adventure, czyli partnerzy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zespół DPS Software, z Wojciechem Obstem na czele, już po raz drugi został wyróżniony przez firmę Sage. W tym roku odebrał nagrodę Sage Adventure 2019 w kategorii „Moduły dodatkowe w subskrypcji”.

Firma DPS Software, jeden z czołowych dostawców usług doradczych i rozwiązań informatycznych dla polskiego przemysłu, została partnerem firmy Sage w Polsce w maju 2018 roku. Rozszerzenie portfolio firmy o systemy do zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym umożliwiło polskim przedsiębiorstwom zakup oprogramowania i wsparcie dla wszystkich kluczowych procesów w organizacji u jednego dostawcy.

Już w pierwszym roku współpracy DPS Software – jako jedyny nowy dostawca – osiągnęło status Złotego Partnera. Dziś reseller może poszczycić się statusem Partner-Master oraz piątym wynikiem sprzedaży w Polsce. Sprzedaż to jednak tylko jedna ze składowych sukcesu. Swoją pozycję firma zawdzięcza zespołowi profesjonalistów, którzy mogą poszczycić się udanymi wdrożeniami, szytymi „na miarę” potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych. Wdrożeniowcy DPS Software podchodzą indywidualnie do każdego zadania, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Przykładem może być wdrożenie w firmie Terplast, która miała już za sobą jedno nieudane wdrożenie prowadzone przez innego dostawcę.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu